Acıbadem Sürücü Kursu

Acıbadem ve Çekmeköy Şubelerimiz ve Uzman Eğitmen Kadromuzla Hizmetinizdeyiz.

1983'ten Günümüze...Eğitimde Güven, Kalite ve Başarı!

Acıbadem Sürücü Kursu, ismini içinde bulunduğu semtten alarak 1985 yılında Şaban DEBRELİOĞLU tarafından kurulmuş olup, çok kısa bir sürede eğitim camiasının örnek kurumlarından olmuştur. Kuruluşundan bu yana toplam dört kez tam donanımlı direksiyon eğitim alanı oluşturarak, eğitime verdiği önemi kanıtlamıştır.

İstanbul ilinde halen faaliyet gösteren en eski ruhsata sahip kurum olma özelliğini, sektörüne sürekli yaptığı yatırımlar ile pekiştirerek, günümüzde öz kaynaklarıyla en güçlü ve en başarılı sürücü kurslarından biri olmuştur.

Kuruluşundan bugüne kadar kaliteli hizmet ve eğitim anlayışı ile çalışmalarına devam eden kurumlarımız  otuz bin üzerinde kursiyeri ehliyet sahibi yapmış, çok daha fazla sayıda ehliyet sahibi olan ancak, araç kullanmakta yetersiz durumdaki sürücülere de ihtiyaçları doğrultusunda eğitimler vererek trafikte deneyim ve güven sahibi olmalarına yardımcı olmuştur.

Kurumsal çalışmalarımızda TÜVTÜRK, Adile Sadullah Mermerci Polis Meslek Eğitim Merkezi, Türk Telekom, Siemens, CarrefourSA, Anadolu Adliyesi Personel Birimleri, British Petrol, Philip Morris, AVIVA, Türkiye İş Bankası gibi kurum ve kuruluşlarla da işbirliği yapmıştır.

1985 yılında direksiyon eğitim sahasıyla faaliyete başlayan Acıbadem Sürücü Kursu,1987 yılında yürürlüğe giren motorlu taşıt sürüleri kursu yönetmeliği ile birlikte Kadıköy ilçesinde ilk şubesini açmıştır.

2004 yılında Kadıköy ilçesinde ikinci şubesini açmış, bu kurumu 2009 yılında Çekmeköy ilçesine taşımıştır.

Günümüzde iki ilçede bulunan kurumlarıyla faaliyetini sürdürmektedir.

Genç ve deneyimli eğitim kadrosuyla başarılarını bugüne taşıyan kurumumuzda,

 M - A - A1 - A2 - B - ve B (Otomatik) sınıfı

sürücü belgeleri vermekte olup, öncelikle 19 kişilik tam donanımlı sınıflarda teorik eğitim programlarını tamamlamaktayız.

Direksiyon eğitim pistimizde yada simülatörle derslerimizin ardından, akan trafikte eğitimlerini gerçekleştirerek adaylarımızı tam anlamıyla araç kullanmaya hazır hale getirmekteyiz.